Hicri : -2 Cemaziye'l-Ahir 1438 , Miladi: 24 Şubat 2017
Cübbeli Ahmet Hoca, stüdyo konuklarıyla ekranda

 

Her hafta Cuma akşamları canlı yayınla Flash Tv'de  ekrana gelen 'Cübbeli Ahmet Hoca'yla Sohbetler' programı yeni yayın dönemine hızlı bir giriş yaptı.

 

Daha çok kitlelere ulaşmak ve sorulara anında yanıt verebilmek için program, stüdyo konuklarıyla birlikte yapılmaya başlandı. İsteyen herkes, Flash Tv stüdyolarında Cübbeli Ahmet Hoca'ya sorularını yöneltebilecek.

 

 

Yaklaşık 2 yıldır Flash Tv ekranlarında milyonlarca kişiye ulaşan ve İslam Dini'ni geniş kitlelere ulaştırmayı başaran Cübbeli Ahmet Hoca, yeni yayın döneminde stüdyoya davet edilen konukların sorularını canlı yayında cevaplayacak. Flash Tv'nin yeni yayın dönemiyle birlikte her hafta Cuma akşamları canlı olarak ekrana gelen 'Cübbeli Ahmet Hocayla Sohbetler' programı artık stüdyo seyircisiyle birlikte televizyon izleyicisinin karşısında olacak. Programın sunucusu Yılmaz Tunca ile birlikte, stüdyo izleyicisinin karşısına çıkan Cübbeli Ahmet Hoca'yı yakından izlemek isteyenler ve sorularını bire bir sormak isteyenlere büyük bir imkan sağlandı. Her hafta Cuma akşamı Flash Tv'nin Bakırköy İncirli Caddesi'nde bulunan stüdyolarında gerçekleştirilen çekimlere, isteyen herkes katılabiliyor. İlk programda uygulanmaya başlayan seyircili yayın dönemi büyük ilgi görürken, stüdyoda hazır bulunan izleyiciler, merak ettikleri İslam Dini ile ilgili tüm sorularının yanıtını anında aldılar. Bundan böyle her hafta Cuma akşamları stüdyo seyircisiyle birlikte canlı yayınlanacak olan 'Cübbeli Ahmet Hoca'yla Sohbetler' programına herkes konuk olabilecek

 

Facebook da Paylaş Paylaş  
Kısıklı Sohbeti
İncirlik Kapatılmalı !
Tıklayınız
İzlemek İçin Tıklayınız
Lalegül Tv Frekans Bilgileri
www.cubbeliahmethoca.tv
Şifa-i Şerif Sohbetleri
İ'tikad Mektupları
Hadis-i Şerif Dersleri
Tıklayınız
SOHBETLER SORU CEVAPLAR